АВТОМОБІЛЬНІ галогенних ламп збільшення яскравості: ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

  

Автомобільні галогенні лампи, що з себе представляють - це спеціальна колба, яка складається з жаростійкого кварцового скла, вона наповнена сумішшю особливих газів до складу яких входять йодисті, а також бромисті з'єднання. Вони потрібні для того, щоб нитки напруження шляхом найскладніших процесів самовідновлюватися.

Спіраль сильно нагрівається до 2600-2900 градусів і світловий потік в два рази вище, ніж у звичайних ламп розжарювання, і термін експлуатації фірмової автомобільної галогенової лампи становить 550 годин.

ПРО СТАНДАРТНІ ЛАМПИ ДЛЯ ФАР АВТОМОБІЛЯ

 

Ми не заслужено забули про звичайних лампочках і трошки про них. Звичайні лампи в автомобільних фарах мають дві нитки розжарювання, які забезпечують наявність ближнього і дальнього світла. Такі лампи отримали класифікацію Н4 і володіють номінальною потужність 55-60 Вт

простий галоген

Стандартні автомобільні лампи

У фарах автомобіля заборонено використовувати лампи більшої потужності через можливих негативних наслідків, таких як осліплення водіїв автомобілів, що рухаються на зустріч або вихід з ладу електрообладнання автомобіля.

Якщо ви все таки поставите більш потужні лампочки, то буде перевантажуватися генератор, в наслідок цього гріється електропроводка, будуть підгорати контакти і оплавлятися клеми. Руйнується і сиплеться відбивач, а при попаданні води на гаряче скло фари вона зруйнуватися. З цього робимо висновок, що потрібно купувати лампочки стандартної потужності.

Стандартні автомобільні лампи виробляються вже кілька десятиліть, тому їх робота характеризується стабільністю протягом усього терміну служби.

АВТОМОБІЛЬНІ ЛАМПИ з підвищеними експлуатаційними ТРИВАЛІСТЮ

 

Крім того, останнім часом, можна придбати автомобільні лампи з підвищеним експлуатаційним терміном.

Причому випуск даного типу ламп обумовлений необхідністю, оскільки в багатьох Європейських країнах використання ближнього світла фар є обов'язковою умовою навіть у денний час, що сприяє зниженню кількості ДТП.

лампи з підвищеним експлуатаційним терміном

Ближнє світло вдень

Цілодобова робота автомобільних фар призводить до швидкого перегорання ламп, тому провідними компаніями було налагоджено виробництво автомобільних ламп з більш тривалим ресурсом використання. Єдиним недоліком таких ламп, є менша яскравість в порівнянні зі звичайними.

ПРО АВТОМОБІЛЬНІ галогенних ламп збільшення яскравості

 

Але існують і автомобільні галогенні лампи збільшеною яскравості (псевдо ксенон), яким віддають перевагу автолюбителі, які віддають перевагу білий світ високої яскравості.

автомобільні галогенні лампи збільшеною яскравості

Галогенні лампи, даної категорії, мають підвищену світловою температурою, що наближається до температури сучасних ксенонових автомобільних ламп. Таке світло більш комфортний для водіїв, так як його показники максимально наближені до показників денного освітлення. Ще одним позитивним якістю ламп збільшеної яскравості є поліпшення концентрації та уваги водіїв.

Великі виробники автомобільних галогенних ламп домагаються такого ефекту шляхом використання спеціальних фільтрів. Якісні галогенні лампи мають досить високу яскравість, чим і відрізняються від дуже дешевих підробок з нанесеним блакитним покриттям, що володіють, як правило, зворотним ефектом.

Багато автовласників люблять вибирати лампочки на ринку і ризикують нарватися на підробку. Адже під виглядом фірмової продукції, вам легко можуть всучити фальшивку і в наслідок чого, ця лампочка згорить буквально днями.

Будьте уважні при виборі галогенних ламп для автомобіля, зазвичай виробники фірмових виробів розміщують на своїй упаковці багато інформації для покупця:

тут і номер по каталогу;

різновид лампи;

яка напруга у лампи;

її потужність і т.д ..

А фальшивий товар в основному йде без маркування, хоча бувають і винятки. Мало того, що липова лампочка порушить светораспределение, так ще й завадить зробити правильну регулювання фари.

ПРО ПРАВИЛЬНУ заміну ламп

 

До речі, при заміні автомобільної галогенової лампи не треба торкатися руками до колби. Адже плями, які залишаться на її поверхні, будуть при нагріванні порушувати її охолодження і в підсумку, перегрів лампи, і її перегорання.

При заміні лампочки намагайтеся відновити герметичність фари. Адже яка потрапляє всередину волога порушить покриття відбивача. Бажано робити заміну лампи в окулярах і рукавичках, не варто забувати, що в них міститься газ.

Єдиний недолік галогенних ламп збільшеної яскравості - це незручність при русі на автомобілі в погану погоду, пов'язане з ефектом відображення білого світла в краплях атмосферної вологи.